Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Meghalt a R.E.M. dobosa

13

Hozzászólások

  • Nyugodjon békében. :cry:

  • Elhunyt az olimpiai bajnok Csollány Szilveszter

  • Nagyon sajnálom! nyugodjon békében! :cry:

  • szerkesztette ezt: 2022 January

    Rettenetes... ez volt az egyetlen olimpiája, amikor már elég nagy voltam és láthattam versenyezni... még autogramot is adott nekem itthon a verseny után, amikor hazajött! Legyen majd számára könnyű a föld!

  • Sosem felejtünk, Szilveszter!

  • szerkesztette ezt: 2022 February

    Kilencven éves korában, hosszú betegség után elhunyt az olasz filmcsillag, Monica Vitti

    imageaaaaaaaaaaaaaa" alt="" title="" />

    Éjfélkor indul útjára a gyönyör(hun) itt you tube teljes magyarul

  • Nyugodjon békében! :cry:

  • szerkesztette ezt: 2022 July

    Meghalt Sonny Barger, a Hells Angels alapítója

    "Ha ezt az üzenetet olvasod, tudod, hogy elmentem. Kértem, hogy ez a bejegyzés halálom után kerüljön ki. Hosszú és jó életem volt, tele kalandokkal. És abban a megtiszteltetésben volt részem, hogy egy csodálatos klub tagja lehettem. Bár évtizedek óta a nyilvánosság előtt éltem, de leginkább a klubtestvéreimmel, a családommal és a közeli barátaimmal töltöttem a legszebb időket. Tudjátok, hogy békében távoztam a rákkal való küzdelemből, és tudjátok azt is, hogy végül az vett körül, ami igazán számít: a feleségem és a szeretteim. Fel a fejjel, maradj hűséges, maradj szabad és értékeld a becsületet."

  • szerkesztette ezt: 2022 July

    "Al Pacino ezekkel a szavakkal búcsúzott James Caantól"

    "Jimmy nem csak a filmbeli bátyám volt, de a barátom is. Nehéz elhinni, hogy nincs többé ebben a világban, mert olyan bátor és életrevaló volt. Nem csak színésznek, rendezőnek is nagyszerű volt. Hiányozni fog."

    imagek-n" alt="" title="" />

  • szerkesztette ezt: 2022 October

    Megrendítő felvételek: legalább 120-an meghaltak egy hatalmas halloweeni buliban Szöulban

    A szöuli Itaewon kerületben készült videókon látni, ahogy halottak fekszenek az utcán és a mentősök tömegesen próbálják újraéleszteni a járdán fekvő embereket, vagy a sűrűn összetömörült tömegben a lábak alá rekedt embereket igyekeznek kihúzni.

  • A szöuli borzalomról olvasni is rossz, milyen őrület lehetett az ott lévőknek.

    Évtizedekkel ezelőtt, az életem első tömegrendezvényére készülve megkérdeztem egy rendőr ismerőst, hogy mit tanácsol? Válasza:
    1. Ne menj oda!
    2. Ha mégis mész, maradj a széleken, soha ne menj középre.
    3. Vonuláskor haladj kapualjtól kapualjig, illetve mellékutcától mellékutcáig, hogy legyen menekülési utad.
    4. Tarts legalább kartávolságnyi távolságot a melletted lévőktől, ha ez egyre nehezebb, húzz el onnan.
    5. Pánikban nincs kegyelem, nincs előzékenység, vagy te halsz meg, vagy más.
    Ez a rendőr - Isten nyugosztalja -, már régen az égi utakat rója, de a bölcsessége ma is megszívlelendő.

    Olvasom a Korea Times tudósításait, szemtanúk bejegyzéseit. Borzalom!
    Még tart az áldoztok azonosítása (151 az utolsó infóm), illetve a szerencsétlenül járt sérültek ápolása, de már megkezdték a nyomozást, hogy kiderítsék a pánik okát.
    Az államfő 4 napos gyászt rendelt el.

    Itt a Sorozatbaráton megismert híres koreai színészek, énekesek (pl: Lee Min Ho, Song Joong Ki, Park Shin Hye és sokan mások) máris adományaikkal segítik az áldozatok családjait, amiről Song Joong Ki személyes portálja adott hírt.
    Őszintén remélem, hogy a filmekből megismert, kedvencekké vált színészek egyike sem volt az áldozatok között!

  • Szörnyű hír! ennek nem lett volna szabad megtörténnie!

  • szerkesztette ezt: 2022 November

    Meghalt Batman, Joker gyászol -

    Mark Hamill szívszorító búcsút vett Kevin Conroy-tól
    https://promotions.hu/orszagos/zene-film-kultura/2022/11/12/kevin-conroy-meghalt-batman-dc-hang-mark-hamill-gyasz-bucsu-joker/

    Kevin meleg szíve, elragadó nevetése és színtiszta életszeretete örökké velem marad. Kevin maga volt a tökéletesség. Őt kedveltem a leginkább az ezen a bolygón élő emberek közül: az ő tisztessége mindenen nyomot hagyott, amibe csak belefogott. Valahányszor láttam őt vagy beszéltem vele, felvillanyozta a szellemem. Briliáns színész volt. Több generáción keresztül ő volt A Batman. Azon ritka esetek egyike volt ez, amikor a tökéletes embert találták meg a tökéletes feladatra, a világ így járt jól. A ritmusa, az árnyalatok, amiket belevitt a figuráiba, a tónusok és ahogy előadott: ezek mind segítettek engem is a színjátszás során. Ő volt az ideális partner, tökéletesen kiegészítettük egymást, kreatív tapasztalat volt vele együttműködni. Nélküle nem tudtam volna mindezt teljesíteni. Mindig is ő lesz az én Batmanem”

    Szomorú hír rázta meg a DC-rajongókat, ugyanis 66 éves korában meghalt Kevin Conroy, aki egy igazi legenda volt a Batman-univerzumban. A színész megannyi animációs filmben, sorozatban, és játékban kölcsönözte a gothami Denevérember hangját. Conroy hosszan tartó rákbetegség után, november 10-én hunyt el; halálát Diane Pershing közölte, aki a Batman: A rajzfilmsorozat-ban Méregcsókot szinkronizálta.

  • szerkesztette ezt: 2023 January

    Nyolcvanegy éves korában elhunyt David Crosby amerikai zenész, az egykori Byrds és a Crosby, Stills, Nash & Young gitárosa.

    Az 1941-es születésű Crosby régi keleti parti nagypolgári családból származott, fiatalemberként sokan másokhoz hasonlóan a hatvanas években a hippikorszak és a kibontakozó rockzene világa szippantotta be. Tagja lett a Byrds-nak, amit a hatvanas években a Beatlesre adott amerikai válaszként értékeltek – a Mr. Tambourine Man meghatározó, máig emlékezetes slágere lett a hatvanas évek közepének.


    imageScreenshot-1" alt="" title="" />

  • Micsoda nevek: Venczel Vera, a leggyönyörűbb és egyben tehetséges színésznőnk, Jankovics Macell, akinek munkásságán felnőttünk és remélem az unokáink is így lesznek, már , ha rajtam múlik biztosan! Nyugodjanak békében!

  • szerkesztette ezt: 2023 April

    TV13

  • szerkesztette ezt: 2023 May

    Gyászol a világ: meghalt Tina Turner

  • Nagyon sajnálom! :cry: Nyugodjék békében!

  • szerkesztette ezt: 2023 June

    Elhalálozott a RARBG Torrents

    Helló srácok,

    Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy úgy döntöttünk, hogy bezárjuk az oldalunkat.
    Az elmúlt 2 év nagyon nehéz volt számunkra - néhány ember a csapatunkból meghalt a kovidózis komplikációi miatt,
    mások még mindig szenvednek a mellékhatásoktól - egyáltalán nem tudnak dolgozni.
    Néhányan az európai háborúban is harcolnak - mindkét oldalon.
    Emellett az európai adatközpontokban az áramárak emelkedése is elég keményen sújtott minket.
    Az infláció lehetetlenné teszi a napi kiadásainkat.
    Ezért nem tudjuk tovább működtetni ezt az oldalt hatalmas kiadások nélkül, amelyeket már nem tudunk zsebből fedezni.
    Egyhangú szavazás után úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk tovább csinálni.
    Sajnáljuk :(

    Viszlát

    Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
    imageOIP" alt="" title="" />

  • szerkesztette ezt: 2023 June

    de ezek még működnek. :-)

  • @katamakrancos másolat, kamu oldal, miután megtudták hogy az eredeti rarbg megszűnt felállítottak pár óra alatt egy másolatot haszonhúzás céljából , tükör oldalak, annó a kickasstorrentről is ilyen másolatok készültek, viszont ha megnézed 0 seed 0 leech.

  • @benassy
    Nem számít :smiley: :smiley:

  • Évek óta ezt IS használom. Ha nem írja le az előbb, rá sem jöttem volna, hogy kincs, ami nincs, mert azt nem, de így elsiratnom nem is nekem kell ugye. A többi helyen nemcsak nullások vannak, nyilván.
    „Több torrentek vannak földön és égen", ... mintsem bölcselmetek álmodni képes.”

  • @katamakrancos minden nagyobb torrent oldalról vannak tükör oldalak azonban ha az eredeti megszűnik a tükör oldalak is használhatatlanok maradnak seed , leech és új realeasek hiányában, át kell térni más torrentre más megoldás nincs. A tükör oldal arra való, hogy visszakeress valamit a már megszűnt torrentről, vagy ha az eredeti torrent oldalt tiltja szolgáltatód, az országod stb. akkor a tükör oldalakat lehet használni. Szerencsére nem a rarbg volt az egyetlen nagy torrent oldal, úgyis átköltöznek a realeaserek és letöltők/feltöltők arra a torrent oldalra, ami működik és az lesz az új legnagyobb torrent oldal. Ilyesmi oldalakat linkelni nem szabad ezért fenti hozzászólásodbóltörlöm a linkeket.

  • szerkesztette ezt: 2023 June

    Bezárta virtuális kapuit a világ egyik legnagyobb torrentoldala, a RARBG

    https://ipon.hu/magazin/cikk/bezarta-virtualis-kapuit-a-vilag-egyik-legnagyobb-torrentoldala-a-rarbg

  • Gyászol a világ: holtan találták a világhírű énekesnőt

    Az énekes és színésznő Jane Birkin 76 éves volt.

    A francia sajtó beszámolója szerint Jane Birkint holtan találták meg párizsi otthonában

  • Elhunyt Balázsovits Lajos

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.