Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

sorozat barátok.maradjatok otthon,és nézzétek a sorozatokat.

szerkesztette ezt: 2020 March itt: Sorozatok

én már 3 hete saját karanténban vagyok.van midennünk.ha van időm a sorozat baráton nézem a sorozatokat.ha ti is igy tesztek akkor irjatok csak annyit tetszik.

«134

Hozzászólások

  • MARADJ OTTHON! "HASS, ALKOS, GYARAPÍTS: S A HAZA FÉNYRE DERÜL!" KÖLCSEY FERENC KÖLTŐNKNEK TÖMÖR ÜZENTE EZ,AMI A MAI NAPOKRA NAGYON JÓL ILLIK.

  • :+1: @citompotlo szia! igen most mást ugysem tehetünk! :smile:

  • Egynlőre csak két ember jelzett vissza.Akiknek köszönöm,hogy visszairtak. :+1:

  • szerkesztette ezt: 2020 March

    @citrompotlo
    én azt hittem hogy majd minden nap írsz ide valami érdekességet azért nem írtam semmit .
    http://keptarhely.eu/images/2020/03/30/v00/20200330v00sbqi5i.jpeg

  • Nos, a kényszer nagy úr lett kis hazánkban, de ez van B) ;)

  • Szép estét mindenkinek !! Szia @citrompotlo jobb itthon, mint a kórházban :smile:

  • Szia @citrompótló! Amíg van SB a karantén is elviselhető....Tetszik.. :)

  • azért elnézést kérek hogy nem tudok mindig FÓRUM-on lenni. inkább reggel és este tudom megnézni hogy irtatok e.bocsánat. de ti irjatok szivesen válaszolok az üzeneteitekre. :)

  • annak a 6 embernek köszönöm irtak üzetet. :+1: és még várom a további személyeket aki OTTHON MARADVA! irnak nekem üzetet. :)

  • Ámultam, bámultam, itt Budán az utcában megállt egy autó - a MÁV Szimfonikusok feliratával - és az utca zengett a Kék Duna keringőtől...az emberek ki az erkélyre, és megtapsolták.Szerintem kedves gesztus.. <3

    • Szinkronos sorozatok non-stop > már a "Vészhelyzet"-re ítéltem magam :cry:
      > 4 epizód között kapcsolódás a családhoz > egyesekkel telefonon, mint apám is, aki konokul pont most, a kijárási korlátozás alatt akarja levizsgáztatni a kocsit, amit úgyse lehet használni sehova, de ehhez el is kell vinni egy szerelőhöz, hogy átnézze és feljavítsa, ahhoz ott kell hagynia, vagyis sétafikálhat vissza haza, majd újabb sétafika a kész kocsiért. A többiekkel a facebook zárt családi csoportjában aggódás, mert többen is krízis helyen dolgoznak, így napi bejelentkezés van mindenkinek.
      > 3 epizód között nassolás - pedig előtte egyáltalán nem volt jellemző rám
      > 2 epizód között mérgelődés az országos híreken, szörnyülködés a világ állásán
      > minden epizód közben a sima horgolás tanulás és annak egy magasabb szintű változata, az úgynevezett "freeform" stílus titkaiba mélyülés (ezért kell a szinkronos film)!!! Már sikerült az "analfabéta kezdő" szintről a "fontolva haladó" :D szintre lépnem (hurrá!). Kötni sok tíz éve jól tudok, de a horgoláshoz full hülye VOLTAM EDDIG, DE MÁR CSAK KICSIT VAGYOK!!! :D
      ** Ha így haladunk, lenyomom az összes szinkronos sorozatot a torkomon - még a nemszeretem témájút is, és "haladó" szintű horgoló és freeform művész válik belőlem.
      Erősen gondolkodom egy petíción, hogy a fonalas boltokat is nyissák ki pár órára, és egy másikon, hogy sürgősen kezdjenek el sorozatokat szinkronizálni. :D :D :D
  • Mary2013 nagyon szépen köszönöm a RÚZSA MAGDI dalát ebben a formában az otthon marardt embereknek bitos tetszett. :)

  • Van egy mondás: A VALKŰRÖK. Eljön majd a nap, amikor megnyílik az ajtó azoknak, akik kopogtatnak: akik kérnek, kapnak: akik sírnak, megvigasztaltatnak. Ha mi is otthon maradunk és vége lesz ennek a vírus helyzetnek, és elhagyhatjuk a lakásunk minket is megvigasztalnak az emberek.ezért MARADJUNK OTTHON. :)

  • Találtam a SOROZAT BARÁT oldalon egy sorozatot még feliratos.vígjáték,orvosos, krimis.A sorozat címe Harc a vírus ellen (MEDICAL POLICE).Ha akartok nézzetek bele. OTTHON MARADVA.

  • ami dalt feltett ide andakszin nagyon köszönöm neki. :)

  • Ezt nagyon ajánlom hogy a mostani napokban olvassátok többször el.

    Reményik Sándor

    Kegyelem

    Először sírsz.
    Azután átkozódsz.
    Aztán imádkozol.
    Aztán megfeszíted
    Körömszakadtig maradék-erőd.
    Akarsz, egetostromló akarattal –
    S a lehetetlenség konok falán
    Zúzod véresre koponyád.
    Azután elalélsz.
    S ha újra eszmélsz, mindent újra kezdesz.
    Utoljára is tompa kábulattal,
    Szótalanul, gondolattalanul
    Mondod magadnak: mindegy, mindhiába:
    A bűn, a betegség, a nyomorúság,
    A mindennapi szörnyű szürkeség
    Tömlöcéből nincsen, nincsen menekvés!
    S akkor – magától – megnyílik az ég,
    Mely nem tárult ki átokra, imára,
    Erő, akarat, kétségbeesés,
    Bűnbánat – hasztalanul ostromolták.
    Akkor megnyílik magától az ég,
    S egy pici csillag sétál szembe véled,
    S olyan közel jön, szépen mosolyogva,
    Hogy azt hiszed: a tenyeredbe hull.
    Akkor – magától – szűnik a vihar,
    Akkor – magától – minden elcsitul,
    Akkor – magától – éled a remény.
    Álomfáidnak minden aranyágán
    Csak úgy magától – friss gyümölcs terem.
    Ez a magától: ez a Kegyelem.

  • @Frame én is így vagyok, sorozatok és kézimunka, csak én a hajócsipke-frivolitást készítem. A profilképemen egy ezzel a technikával készült.

  • angyalka van :-)

  • szerkesztette ezt: 2020 April

    Sziasztok!
    Szia May! ( @Mary2013 ) Ez hatalmas volt. :joy:

  • @Jolimama Leborulok a lábaid elé. Az a csipkekészítési-technika engem az őrületbe kergetne, az hogy Te ezt csinálod, és még filmet is nézel közben, minden elismerést megérdemel! :+1: :)
    @citrompotlo Maximálisan értékelem a buzdításodat, ám ha igazán buzdítani kell valakiket, akkor ők a laboratóriumokban dolgozó sok-sok tehetséges virológus szerte a világon, akik éjt-nappallá téve azon fáradoznak, hogy megtalálják ennek a rémes gyilkológép vírusnak az ellenszerét. Miközben sorozatokat nézünk a kényelmes szobánkban, csak 1-2 másodpercre gondoljunk néha rájuk is, hátha a feléjük áramló gondolatenergiánk továbblöki őket a felfedezés rögös útvesztőjén, és sikerrel járnak. :)

  • szerkesztette ezt: 2020 April

    @mary2013 Szia! Ez most igazi, vagy paródia? :D Vagy csak én vagyok értelmi fogyatékos? :(

  • Szeretteinkkel napi kapcsolatban vagyok, nagyobbik fiam, menyem váltásban dolgoznak, ovi híján nagyi igyekszik a 3 éves Zsófikának játszó-olvasó programokat szervezni. Mivel kisebbik fiamnak napközben zajlik az online-egyetemi oktatás, mi felfedeztük a rajzfilm kategóriát. Igazi kincsesbánya! Kisvakondtól, Pom-pom kalandjain keresztül megtaláltuk Hófehérkét, a 101 kiskutyát és a többi örök klasszikust.
    Nem tudok elég hálás lenni ezért az opcióért. A bezártság kis időre elviselhetővé válik.
    Köszönjük! :smile:

  • @zseeke60 szia! ha megnézed a videót vannak lejjebb kommentek olvasd el őket! :joy:

Ez a beszélgetés lezárult..