Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Újra online

2»

Hozzászólások

  • @andakszin vagy twitteren is?

  • szerkesztette ezt: 2019 December

    @benassy csak voltam
    ez már jobban hasonlít rám ?

  • Halihó Mindenki! :smile:
    Ezer hála és köszönet mindazoknak, akik azon fáradoztak, hogy újravarázsolják az oldalt!
    Békés, boldog Karácsonyt kívánok!

  • Az SB csapat minden tagjának hálás köszönetünk a kitartó nehéz munkátokért... nagy boldogság volt számunkra, hogy újra tudtatok indulni... reméljük fent tudtok maradni továbra is, mindanyiunk nagy örömére...
    Kívánok a magam és a csoportom nevében Szeretetben Gazdag,Békés Karácsonyi Ünnepeket, és boldog Újévet Nektek!!!!
    Sok szeretettel: Ayusiridara és a" RAJONGÁSUNK TÁRGYAI: A DÉL- KOREAI SOROZATOK " csoport....
    :o)))

  • Köszönet mindenkinek a sok fáradságos munkért !
    Boldog vagyok hogy újra müködik az oldal.
    Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!

  • Szeretetben Gazdag,Békés Karácsonyi Ünnepeket, és boldog Újévet

  • Sziasztok Mindenki! ;) Köszönöm a sok munkátokat, hogy újra itt lehetünk.
    Békés, Boldog Karácsonyt kívánok :D

  • szerkesztette ezt: 2019 December

    Én is köszönöm szépen, hogy rövid időn belül sikerült helyreállítani az SB-t.

    Minden Kedves Sorozat-Barátomnak, a @noderatornak és a különböző funkciókkal rendelkező segítőinek ( az egyikük @benassy) ............... kívánok
    Kar-csony-szeretetteljes
    prince the singer kids

  • @duhos boldog Karácsonyt :smile:

  • szerkesztette ezt: 2019 December

    Köszönöm szépen @benassy és a Kedves Családodnak is! :smile:
    Kar-csony-gif
    prince the singer kids

  • szerkesztette ezt: 2019 December

    Bíztam benne és örülök, hogy sikerült is a visszaállás. Hűha! És még új dolgok is vannak! Hurrá. Azonnal ki is próbálom! Pihenjetek, élvezzétek a Karácsony békéjét. <3

  • Boldog Karácsonyt Mindenkinek !

  • Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! :)

  • Nagyon nagyon örülök hogy ismét működik az oldal. Minden adminnak, fordítónak , feltöltőnek és sorozatbarát tagnak kellemes ünnepeket és jó sorozatnézéseket kívánok.
    https://pixabay.com/hu/illustrations/karácsony-karácsonyfa-holiday-kék-2928142/

  • **Kellemes Karácsonyi Ünnepet az SB Minden Tagjának és Vezetőinek! **

  • Boldog Karácsonyt és Sikeres Új Évet kívánunk... :-)

  • Én is köszönöm, hogy ennyit dolgoztatok a hiba elharitasan, nagyon köszönöm mindeni munkáját, hogy szabadidejét a SB oldal kedvelőinek szenteli és szebbé teszik a szürke hétköznapokat a jobbnál jobb filmekkel és sorozatokkall! <3 <3 <3

    Kellemes és Békés Karácsonyi ünnepeket kivánok mindannyiunknak!

  • szerkesztette ezt: 2019 December

    Ma hirtelen azt mondta a víruskeresőm Nod Eset 32 Antivirus, hogy a sorozatbarát vírusos, és nem engedi betölteni. Csak úgy tudtam belépni, hogy kikapcsoltam. :(
    Kártevő: HTML/ScrInject.B trójai :(

  • Köszönöm a sok-sok munkátokat, és eseménymentes, boldog újévet kívánok! :smile:

  • Jó ,hogy vagytok.

  • A SOROZATBARÁT oldal minden egyes közreműködőjének, feltöltőknek, fordítóknak
    kívánunk sikerekben gazdag, Boldog Új Évet!!! <3
    Köszönjük a sok sok boldog percet, amit áldozatos munkátokkal lehetővé tettetek számunkra......
    Sok szeretettel: Ayusiridara és a RAJONGÁSUNK TÁRGYAI: A DÉL- KOREAI SOROZATOK csoport!!!!!
    :o)))

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.