Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Animáció készítés!

Sziasztok!
Sikerült a mai napon végre „KIRAKNOM” a legújabb videómat, amiben a PUZZLE történetét osztom meg veletek.
Remélem elnyeri a tetszéseteket. Fogadjátok szeretettel.
Ha tetszik, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.

Hozzászólások

  • Sziasztok!
    Ezúttal egy kis fejtágító agytornát hoztam nektek. Remélem elnyeri a legtöbbetek tetszését. Igyekeztem körültekintően összeválogatni a kérdéseket, és néhány extra információt is megosztani a témákkal kapcsolatban. Fogadjátok szeretettel.
    Ha elnyeri a tetszéseteket, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.

  • Sziasztok!
    Azt hiszem a legtöbbünk iskolás éveinek mélypontjai a kötelező olvasmányok voltak (a tesi óra mellett persze). Ez alól természetesen én sem vagyok kivétel. Bár számomra már ez jócskán a múlt, mégis összeszedtem róla a gondolataimat. Fogadjátok szeretettel.
    Ha tetszett a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.