Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Criminal: United Kingdom

Tisztelettel kérdezem, hogy a Criminal: United Kingdom c. sorozat második évadjában miért ismétlődik meg egy az egyben az első évad minden epizódja, és nincs új egy sem?
Létezik valódi második évad? Véletlenül dupla feltöltés történt?
Remek és érdekes sorozat, ha van második évad is, akkor nagy érdeklődéssel várom a korrigálást a kedves feltöltőtől.
Ha nincs, akkor szomorúan, de tudomásul veszem, hogy ennyi volt.

Hozzászólások

  • @frame
    Észrevétel jogos ,hiba javítva , az első évad csak 3 részes .

  • @andakszin Köszönöm, és sajnálom, hogy nincs több része.

  • @andakszin Bocsánat, hogy hasogatom a szőrszálat, de belenéztem a sorozatba, hogy mi is változott a javítás után, és semmi.
    Ugyanúgy van két évad, és ugyanúgy azonos minden epizód bennük. Ahogy látom, a 2. évadot többen látták, ezért csak ki kellene törölni az egész 1 évadot, ami új feltöltésként szerepel, és átnevezni a 2. évadot 1-re, már persze, ha ez ilyen egyszerű lenne.
    Mivel én megnéztem minden részt, nekem már nem oszt nem szoroz, csak így megtévesztő lehet mindenkinek, aki még ezután kíváncsi erre a különleges csemegére. :)

  • szerkesztette ezt: 2022 February

    @frame :smile:
    két új megosztón van a az első évad ( Voe.sx #1és Vidoza.net #1)
    A helytelen meg kukázva
    Hajnalban is így volt már (5:37AM)
    imageScreen-Shot-20220227084957" alt="" title="" />

  • Azt hiszem, én vagyok az egyetlen, aki véletlenül az egész első és második évadot is az első évad oldalán lévő linkekkel néztem meg, de megérte.
    Szerintem messze jobb sorozat, mint azok, ahol vérben úszó, brutális gyilkosságokat mutatnak, vagy idióta, humorzsák zsarukat vonultatnak fel, és lerágott csontú klisék garmadával készül egy krimi/thriller. Ebben semmi ilyesmi nem volt. Nálam 10/10.
    Köszönöm @andakszin munkáját és segítségét. :+1:

  • Én a Morse felügyelő 5.évad utáni fordítását hiányolom...Nagyon jó sorozat és valójában érdekelne mi történt az általam igen kedvelt felügyelővel. 12 évad-os sorozatról van szó!

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.