Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Visszaélés az oldal nevével

Abban az időszakban, amikor nem volt elérhető a SorozatBarát oldal, bejelentkezett egy másik www.sbonline,cc névvel. Sajnos én is benéztem ezt az oldalt, ami egy nagy ratyi és regisztráltam a telefonszámommal. Dominós vagyok és mindig vonja le a pénzt, miután feltöltöttem. A telekom nem tudott segíteni. Kérdésem valakinek valami ötlete, azonkívül, hogy barom vagyok, volna-e hogyan tudnék megszabadulni ettől az oldaltól? Ami azóta be sem enged jelentkeznem, szóval elég paff helyzetbe kerültem..........

Hozzászólások

  • szerkesztette ezt: 2020 January

    @janaera
    Ha jól tudom hogy a Dominó az feltöltő kártya ?
    Tehát nem előfizetés??

  • szerkesztette ezt: 2020 January

    @janaera szia! nekem olyan ötltem lenne ha lebeszélnéd a Dominó kártyádon levő összeget akkor nem tudna honnan levonni, utánna ha nem töltesz fel arra a kártyára akkor az egy bizonyos idő után megszünik, viszont igényelhetsz másik feltöltő kártyát aminek ugye nem az lesz a száma.

  • @andakszin szia! ezt csak így lehet megoldani :+1:

  • Csak azt nem tudtam hogy milyen típus a Dominó kártya azt hittem van előfizetéses is

  • @andkszin az csak feltöltős, nekem is olyan van :smile:

  • Kedves janaera! Nem tudom, megoldódott-e a problémád, de én is jártam már így, hogy nem tudtam leállítani a bankszámlámról való levonást. Nekem azt tanácsolták, -és be is vált- hogy tiltassam le a bankkártyámat, igényeljek egy újat, és annak a számát már nem fogja tudni és így nem kerül levonásra az a bizonyos összeg. Arról nem is beszélve, hogy nekem több hónapos levonást térített vissza a bankintézmény. Amit gondolom, behajtott attól a cégtől, akik tőlem vonták le hónapokon keresztül....

  • @fonix22 alap szerintem nem adunk meg főkártyát, van paypal, vagy netes kártya amire annit teszel amit használsz ...stb.

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.