Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Across the ocean to see you fordítása.

Sziasztok. Régen néztem ezt a sorozatot és sajnos a 24. résznél abba maradt a fordítás már lassan 2 éve. Ezért úgy döntöttem hogy elkezdem fordítani. Holnap érkezik a 25. rész, és hetente 1 vagy 2 rész fog jönni (ahogy ídőm engedi).

Hozzászólások

  • Köszi szépen !

  • Köszönjük!!!!

  • szerkesztette ezt: 2020 June

    @timenya21 @attis13 Nincs mit!

  • szerkesztette ezt: 2020 June

    A 25. részt beküldtem már több órája. Ha még nincs kint az nem az én hibám :)

  • @erzsisolt Köszönöm a 25.részt! :smiley:

  • Sziasztok! A 26. résznek a 250. soráig jutottam ma. ez kb a rész 45%-a. A 26. rész várhatóan 30.-án fog kint lenni. Remélem várjátok. Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot! :smile:

    1. rész beküldve. Remélem élvezni fogjátok! :)
  • Sziasztok. Holnapra hozom is a 27. részt :)

  • Kedves Erzsisolt! Nagyon szépen köszönöm, hogy felkaroltad a sorozat fordítását. Csak érdeklődni szeretnék, hogy a felirataidat valahol meg lehet találni külön, hogy le tudnánk tölteni? További kitartást kívánok ehhez a nagyszerű sorozathoz♥

  • @csilla0602 Nem töltöm fel sehová máshová. Ezen felül nem kell félned nem fog törlődni sorozatbarátról, erre külön ügyelek. Ha mégis szükséges, átküldhetem privátban.

  • Annyira örülök, hogy ezt írtad♥♥♥email címemre el tudnád küldeni nekem ha nem okoz problémát? Tuti nem adom tovább: [email protected]
    Nagyon szeretem ezt a sorozatot, le is vannak töltve évek óta a részei. Előre is köszönöm a segítségedet.

  • @csilla0602 Elküldtem az elkészült részek felíratait! :)

  • Nagyon szépen köszönöm a sorozat felvállalását.

  • Annyira tetszik ez a sorozat, sajnos nem néztem meg, hogy 44 részes. szeretném megkérdezni, hogy a 29. résztől a magyar felirattal vagy felíratott tudnál-e nekem küldeni- eddig ez a sori nekem top 1-es, imádom/imádnám, ha pont nem a legjobb résznél lett volna abba hagyva!! Köszönöm szépen!!

  • Kedves erzsisolt!! Nagyon köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot! Kérésem lenne, ha esetleg végig le fordítottad, nem tudnád nekem elküldeni a felíratott 29 -44-ig a [email protected]. Annyira tetszik ez a sorozat, de sehol máshol nem található magyar felirattal. Hálásan köszönöm kedvességed!!! Ígérem nem élek vissza vele, csak saját nézésre szeretném, a legjobb részeket nem tudom megnézni, szerintem most lesz még izgalmasabb! KÖSZÖNÖM.

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.